En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Kampioenschap van Spanje
Result
1
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
5u01'25"
2
Alberto Contador Velasco
Team Saxo Bank - SunGard
op 1"
3
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
op 28"
4
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
z.t
5
Angel Madrazo Ruiz
Movistar Team
z.t
6
Pablo Lastras Garcia
Movistar Team
z.t
7
Juan Antonio Flecha Giannoni
Sky Procycling
z.t
8
Luis Pasamontes Rodriguez
Movistar Team
z.t
9
Victor Cabedo
Orbea Continental
z.t
10
Marcos García Fernandez
KTM - Murcia
z.t
11
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
12
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
z.t
13
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
14
Carlos Barredo Llamazales
Rabobank
z.t
15
David Lopez Garcia
Movistar Team
z.t
16
Luis Léon Sanchez Gil
Rabobank
z.t
17
Gorka Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
op 33"
18
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
op 1'42"
19
Jesus Rosendo Prado
Andalucia Caja Granada
z.t
20
Ricardo Garcia Ambroa
Orbea Continental
z.t
21
Constantino Zaballa Gutierrez
Miche
z.t
22
Delio Fernández Cruz
Onda
z.t
23
José Herrada Lopez
Caja Rural
z.t
24
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
z.t
25
Vicente David Bernabeu Armengol
Andalucia Caja Granada
z.t
26
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
z.t
27
David Arroyo Duran
Movistar Team
z.t
28
Francisco Mancebo Perez
RealCyclist.com Cycling Team
z.t
29
Antonio Piedra Perez
Andalucia Caja Granada
z.t
30
Carlos Sastre Candil
Geox - TMC
z.t
31
Sergio Pardilla Bellon
Movistar Team
z.t
32
Patxi Javier Vila Errandonea
De Rosa - Ceramica Flaminia
op 3'14"
33
Alejandro Manuel Marques Porto
Onda
z.t
34
Jose Alberto Benitez Roman
Andalucia Caja Granada
z.t
35
Noel Martin Infante
Orbea Continental
z.t
36
Aitor Perez Arrieta
Lampre - ISD
z.t
37
Imanol Erviti
Movistar Team
z.t
38
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
z.t
39
Raul Alarcon Garcia
Barbot - Efapel
z.t
40
Pascual Orengo Lopez
Burgos 2016 - Castilla y Leon
op 5'09"
41
Carlos Verona Quintanilla
Burgos 2016 - Castilla y Leon
z.t
42
Luis Angel Mate Mardones
Cofidis
z.t
43
Jose Luis Roldán Carmona
Andalucia Caja Granada
z.t
44
Javier Ramirez Abeja
Andalucia Caja Granada
z.t
45
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
46
David Blanco Rodriguez
Geox - TMC
z.t
47
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
z.t
48
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
z.t
49
Aritz Etxebarria
Orbea Continental
op 8'09"
50
Eduardo Gonzalo Ramirez
Velo-Club la Pomme Marseille
z.t
51
Javier Francisco Aramendia Lorente
Euskaltel - Euskadi
z.t
52
Daniel Navarro Garcia
Team Saxo Bank - SunGard
z.t
53
Daniel Sesma
Euskaltel - Euskadi
z.t
54
Ruben Reig Conejero
Caja Rural
z.t
55
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Euskaltel - Euskadi
z.t
56
Jesus Hernandez Blazquez
Team Saxo Bank - SunGard
z.t
57
Rafael Valls Ferri
Geox - TMC
z.t
58
Manuel Anton
Burgos 2016 - Castilla y Leon
z.t
59
Alberto Morras Fernandez
Onda
z.t
60
Arturo Mora Ortiz
Caja Rural
z.t
61
Enrique Sanz
Movistar Team
z.t
62
Mikel Bizkarra Etxegibel
Orbea Continental
z.t
63
Benjamin Noval Gonzalez
Team Saxo Bank - SunGard
z.t
64
Francisco Perez Sanchez
Movistar Team
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
1899
1898
1897
1896
Info
Parcours
Result
Palmares