En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Paris-Nice
Stage information
Prologue
Stage 1
Stage 2
Stage 3
Stage 4
Stage 5
Stage 6
Stage 7
10/03
Saint-Junien
Aurillac
208 km
Result
Standings
Points
Mountain
1
Peter Sagan
Liquigas - Doimo
3u44'28"
2
Joaquím Rodriguez Oliver
Team Katusha
z.t
3
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
4
Jens Voigt
Team Saxo Bank
op 2"
5
Tony Martin
Team HTC - Columbia
z.t
6
Alberto Contador Velasco
Astana
z.t
7
Mirco Lorenzetto
Lampre - Farnese Vini
op 6"
8
Samuel Dumoulin
Cofidis
z.t
9
Xavier Florencio Cabre
Cervélo Test Team
z.t
10
Marco Marcato
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
11
Alexander Kolobnev
Team Katusha
z.t
12
Simon Geschke
Skil - Shimano
z.t
13
Eduard Vorganov
Team Katusha
z.t
14
Alexandre Botcharov
Team Katusha
z.t
15
Thierry Hupond
Skil - Shimano
z.t
17
Christophe Le Mével
FDJ
z.t
18
Sylvain Chavanel
Quick Step
z.t
19
Roman Kreuziger
Liquigas - Doimo
z.t
20
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
z.t
22
Simon Gerrans
Sky Professional Cycling Team
z.t
23
Evgeny Petrov
Team Katusha
z.t
24
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
25
Rein Taaramae
Cofidis
z.t
26
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
27
Jérémie Galland
Saur - Sojasun
z.t
28
David Millar
Garmin - Transitions
z.t
29
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
z.t
30
Andriy Grivko
Astana
z.t
31
Maxime Monfort
Team HTC - Columbia
z.t
32
Xavier Tondo Volpini
Cervélo Test Team
z.t
33
Jurgen Van den Broeck
Omega Pharma - Lotto
z.t
34
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
35
Janez Brajkovic
Team RadioShack
z.t
36
Jérôme Coppel
Saur - Sojasun
z.t
37
Stephen Cummings
Sky Professional Cycling Team
z.t
38
Levi Leipheimer
Team RadioShack
z.t
39
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
40
Jean-Christophe Peraud
Omega Pharma - Lotto
z.t
41
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
z.t
42
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
43
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas - Doimo
z.t
44
Kevin De Weert
Quick Step
z.t
45
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
z.t
46
Jérôme Pineau
Quick Step
z.t
47
Rémi Pauriol
Cofidis
z.t
48
Yury Trofimov
Bbox Bouygues Telecom
z.t
49
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
50
Sébastien Minard
Cofidis
z.t
51
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
z.t
52
Sandy Casar
FDJ
z.t
53
Kevin Seeldraeyers
Quick Step
z.t
54
Daniel Martin
Garmin - Transitions
z.t
55
Tiago José Pinto Machado
Team RadioShack
z.t
56
Björn Leukemans
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
57
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
z.t
58
Mikael Cherel
FDJ
z.t
59
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
60
Ivan Santaromita
Liquigas - Doimo
z.t
61
Sergueï Ivanov
Team Katusha
z.t
62
Daniele Righi
Lampre - Farnese Vini
z.t
63
Laurent Mangel
Saur - Sojasun
op 22"
64
Francis De Greef
Omega Pharma - Lotto
z.t
65
Julien El Fares
Cofidis
op 27"
66
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
z.t
67
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
68
Dmitriy Fofonov
Astana
z.t
69
Mickael Delage
Omega Pharma - Lotto
z.t
70
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
71
Chris Anker Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
72
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
z.t
73
Cyril Gautier
Bbox Bouygues Telecom
z.t
74
Dimitri Champion
Ag2r - La Mondiale
z.t
75
Wesley Sulzberger
FDJ
z.t
76
Daniel Navarro Garcia
Astana
z.t
77
Rémy Di Gregorio
FDJ
z.t
78
Bram Tankink
Rabobank
z.t
79
Lars Boom
Rabobank
z.t
80
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
81
Mauro Finetto
Liquigas - Doimo
op 47"
82
Thomas Peterson
Garmin - Transitions
z.t
83
Damiano Cunego
Lampre - Farnese Vini
z.t
84
Christian Meier
Garmin - Transitions
z.t
85
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
z.t
86
Laurent Didier
Team Saxo Bank
z.t
87
Thomas Danielson
Garmin - Transitions
z.t
88
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
89
David Loosli
Lampre - Farnese Vini
z.t
90
Dario David Cioni
Sky Professional Cycling Team
op 59"
91
Koen de Kort
Skil - Shimano
op 1'06"
92
Matthieu Ladagnous
FDJ
op 1'15"
93
Sylvain Calzati
Sky Professional Cycling Team
op 1'17"
94
Serge Pauwels
Sky Professional Cycling Team
z.t
95
Gregory Henderson
Sky Professional Cycling Team
z.t
96
Daniel Lloyd(1)
Cervélo Test Team
z.t
97
Frederik Willems
Liquigas - Doimo
z.t
98
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
z.t
99
Alexandre Geniez
Skil - Shimano
z.t
100
Geoffroy Lequatre
Team RadioShack
z.t
101
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
102
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
103
David Lelay
Ag2r - La Mondiale
z.t
104
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
105
Craig Lewis
Team HTC - Columbia
z.t
106
Beñat Intxausti Elorriaga
Euskaltel - Euskadi
z.t
107
Svein Tuft
Garmin - Transitions
z.t
108
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
z.t
109
Yaroslav Popovych
Team RadioShack
z.t
110
Adam Hansen
Team HTC - Columbia
op 1'49"
111
André Greipel
Team HTC - Columbia
z.t
112
Brice Feillu
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
113
Borut Bozic
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
114
Jurgen Van Goolen
Omega Pharma - Lotto
z.t
115
Gorazd Stangelj
Astana
op 2'23"
116
Oscar Pereiro Sio
Astana
z.t
117
Juan José Cobo Acebo
Caisse d'Epargne
z.t
118
Daniel Moreno Fernandez
Omega Pharma - Lotto
z.t
119
Dominique Rollin
Cervélo Test Team
z.t
120
Edward King
Cervélo Test Team
z.t
121
Sébastien Rosseler
Team RadioShack
z.t
122
Joost Posthuma
Rabobank
z.t
123
Benjamin Noval Gonzalez
Astana
z.t
124
Koos Moerenhout
Rabobank
z.t
125
Matteo Bono
Lampre - Farnese Vini
z.t
126
Sébastien Turgot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
127
Alberto Ongarato
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
128
Anthony Geslin
FDJ
z.t
129
Arnaud Gérard
FDJ
z.t
130
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
131
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
op 2'26"
132
Albert Timmer
Skil - Shimano
z.t
133
Romain Feillu
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
134
Jos van Emden
Rabobank
z.t
135
Jurgen Roelandts
Omega Pharma - Lotto
z.t
136
Tom Leezer
Rabobank
z.t
137
Amaël Moinard
Cofidis
z.t
138
Matthew Harley Goss
Team HTC - Columbia
z.t
139
Tadej Valjavec
Ag2r - La Mondiale
z.t
140
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
z.t
141
Heinrich Haussler
Cervélo Test Team
z.t
142
Geraint Thomas
Sky Professional Cycling Team
z.t
143
Christian Vandevelde
Garmin - Transitions
z.t
144
Christopher Horner
Team RadioShack
z.t
145
Brian Bach Vandborg
Liquigas - Doimo
z.t
146
Jean Marc Marino
Saur - Sojasun
op 3'01"
147
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
z.t
148
Alessandro Spezialetti
Lampre - Farnese Vini
op 3'06"
149
Yann Huguet
Skil - Shimano
op 3'57"
150
Jakob Fuglsang
Team Saxo Bank
op 4'40"
151
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
152
Maxim Gourov
Astana
z.t
153
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
154
Nikolas Maes
Quick Step
z.t
155
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
z.t
156
Rick Flens
Rabobank
z.t
157
Mathieu Perget
Caisse d'Epargne
z.t
158
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
op 9'10"
159
Roy Curvers
Skil - Shimano
op 12'15"
160
Francesco Chicchi
Liquigas - Doimo
z.t
161
Jimmy Casper
Saur - Sojasun
z.t
162
Dennis van Winden
Rabobank
z.t
163
Richie Porte
Team Saxo Bank
z.t
164
Tom Veelers
Skil - Shimano
z.t
165
Kjell Carlström
Sky Professional Cycling Team
z.t
166
Jens Mouris
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
167
Kevin Van Impe
Quick Step
z.t
168
Wouter Weylandt
Quick Step
z.t
Joaquin Novoa Mendez
Cervélo Test Team
DNF
Marcel Sieberg
Team HTC - Columbia
DNF
Grega Bole
Lampre - Farnese Vini
DNS
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
DSQ
Alejandro Valverde werd 16e, maar is door een schorsing met terugwerkende kracht uit de uitslag geschrapt.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Info
Parcours
Stages
Result
Palmares