En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Stage information
Prologue
Stage 1
Stage 2
Stage 3
Stage 4
Stage 5
Stage 6
Stage 7
Stage 8
Stage 9
Stage 10
Stage 11
Stage 12
Stage 13
Stage 14
Stage 15
Stage 16
Stage 17
Stage 18
Stage 19
Stage 20
23/07
Foix
Loudenvielle-Le Louron
196 km
Result
Standings
Points
Mountain
1
Kim Kirchen
Team T-Mobile
5u35'19"
2
Haimar Zubeldia Agirre
Euskaltel - Euskadi
z.t
3
Juan José Cobo Acebo
Saunier Duval
op 7"
4
Juan Manuel Garate Cepa
Quick Step - Innergetic
op 1'23"
5
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
op 2'32"
6
Bernhard Kohl
Gerolsteiner
op 3'34"
7
Christian Vandevelde
Team CSC
z.t
8
Ludovic Turpin
Ag2r Prevoyance
op 4'25"
9
Alberto Contador Velasco
Discovery Channel
op 4'40"
10
Michael Rasmussen
Rabobank
z.t
11
George Hincapie
Discovery Channel
op 4'56"
12
Cadel Evans
Predictor - Lotto
op 5'36"
13
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
z.t
14
Michael Boogerd
Rabobank
z.t
15
Levi Leipheimer
Discovery Channel
z.t
16
Andreas Klöden
Astana
z.t
17
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
z.t
18
Carlos Sastre Candil
Team CSC
z.t
19
Andrey Kashechkin
Astana
z.t
20
Johann Tschopp
Bouygues Telecom
z.t
21
Sergueï Ivanov
Astana
z.t
22
Yaroslav Popovych
Discovery Channel
op 6'14"
23
Christopher Horner
Predictor - Lotto
z.t
24
Fränk Schleck
Team CSC
op 6'30"
25
Christophe Moreau
Ag2r Prevoyance
op 6'48"
26
Kurt-Asle Arvesen
Team CSC
op 7'43"
27
Oscar Pereiro Sio
Caisse d'Epargne
op 8'09"
28
Manuel Beltran Martinez
Liquigas
z.t
29
Michael Albasini
Liquigas
z.t
30
Vladimir Karpets
Caisse d'Epargne
z.t
31
Dmitriy Fofonov
Crédit Agricole
z.t
32
Juan Mauricio Soler Hernandez
Barloworld
z.t
33
Iban Mayo Diez
Saunier Duval
z.t
34
Iñigo Landaluze Intxaurraga
Euskaltel - Euskadi
z.t
35
Patxi Javier Vila Errandonea
Lampre - Fondital
op 8'32"
36
Christian Knees
Team Milram
op 9'48"
37
Laurent Lefevre
Bouygues Telecom
z.t
38
Stéphane Goubert
Ag2r Prevoyance
op 11'16"
39
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
40
Nicolas Portal
Caisse d'Epargne
z.t
41
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
z.t
42
Tadej Valjavec
Lampre - Fondital
z.t
43
John Gadret
Ag2r Prevoyance
z.t
44
Denis Menchov
Rabobank
op 12'08"
45
Sylvain Chavanel
Cofidis
op 12'30"
46
Patrice Halgand
Crédit Agricole
op 12'44"
47
Moisés Dueñas Nevado
Agritubel
op 13'57"
48
Pierrick Fédrigo
Bouygues Telecom
z.t
49
Benoît Vaugrenard
Française des Jeux
z.t
50
Alexandre Botcharov
Crédit Agricole
z.t
51
Daniel Navarro Garcia
Astana
z.t
52
Marzio Bruseghin
Lampre - Fondital
z.t
53
Paolo Savoldelli
Astana
z.t
54
Kanstantsin Sivtsov
Barloworld
op 14'45"
55
Rik Verbrugghe
Cofidis
op 18'11"
56
Charles Wegelius
Liquigas
op 20'18"
57
Freddy Bichot
Agritubel
op 21'29"
58
Daniele Bennati
Lampre - Fondital
z.t
59
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
op 24'32"
60
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r Prevoyance
op 27'34"
61
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
62
Martin Elmiger
Ag2r Prevoyance
z.t
63
Thomas Lövkvist
Française des Jeux
z.t
64
Erik Zabel
Team Milram
z.t
65
Christophe Rinero
Saunier Duval
z.t
66
David De La Fuente Rasilla
Saunier Duval
z.t
67
Jens Voigt
Team CSC
z.t
68
Kjell Carlström
Liquigas
z.t
69
Andriy Grivko
Team Milram
z.t
70
Xavier Florencio Cabre
Bouygues Telecom
z.t
71
Egoi Martinez de Esteban
Discovery Channel
z.t
72
Benjamin Noval Gonzalez
Discovery Channel
z.t
73
Sandy Casar
Française des Jeux
z.t
74
Staf Scheirlinckx
Cofidis
z.t
75
Mario Aerts
Predictor - Lotto
z.t
76
Iker Camaño Ortuzar
Saunier Duval
z.t
77
Francisco Perez Sanchez
Caisse d'Epargne
z.t
78
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
79
David Millar
Saunier Duval
z.t
80
Vladimir Gusev
Discovery Channel
z.t
81
Axel Merckx
Team T-Mobile
z.t
82
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
83
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Team CSC
z.t
84
Jorge Azanza Soto
Euskaltel - Euskadi
z.t
85
Thomas Dekker
Rabobank
z.t
86
Bram Tankink
Quick Step - Innergetic
z.t
87
Frederik Willems
Liquigas
z.t
88
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
89
Daniele Righi
Lampre - Fondital
z.t
90
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
91
Nicolas Vogondy
Agritubel
z.t
92
Markus Fothen
Gerolsteiner
z.t
93
Antonio Colom Mas
Astana
z.t
94
Cédric Vasseur
Quick Step - Innergetic
z.t
95
Leif Hoste
Predictor - Lotto
z.t
96
Stefan Schumacher
Gerolsteiner
op 31'00"
97
Alessandro Cortinovis
Team Milram
z.t
98
Linus Gerdemann
Team T-Mobile
z.t
99
Matthieu Ladagnous
Française des Jeux
z.t
100
Manuel Quinziato
Liquigas
z.t
101
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
102
Alexander Efimkin
Barloworld
z.t
103
Paolo Bossoni
Lampre - Fondital
z.t
104
Alessandro Ballan
Lampre - Fondital
z.t
105
Murilo Antonio Fischer
Liquigas
z.t
106
Jérôme Pineau
Bouygues Telecom
z.t
107
Fabian Cancellara
Team CSC
z.t
108
Giampaolo Cheula
Barloworld
z.t
109
Anthony Charteau
Crédit Agricole
z.t
110
Wim Vansevenant
Predictor - Lotto
z.t
111
Julian Dean
Crédit Agricole
z.t
112
Matteo Tosatto
Quick Step - Innergetic
op 34'54"
113
Steven de Jongh
Quick Step - Innergetic
z.t
114
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step - Innergetic
z.t
115
Tom Boonen
Quick Step - Innergetic
z.t
116
Sébastien Rosseler
Quick Step - Innergetic
z.t
117
Bernhard Eisel
Team T-Mobile
z.t
118
Ralf Grabsch
Team Milram
z.t
119
Marcus Burghardt
Team T-Mobile
z.t
120
Peter Wrolich
Gerolsteiner
z.t
121
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
122
Claudio Corioni
Lampre - Fondital
z.t
123
Robert Hunter
Barloworld
z.t
124
Bert Grabsch
Team T-Mobile
z.t
125
Dario David Cioni
Predictor - Lotto
z.t
126
Thomas Voeckler
Bouygues Telecom
z.t
127
Johan Vansummeren
Predictor - Lotto
z.t
128
Mickael Delage
Française des Jeux
z.t
129
Anthony Geslin
Bouygues Telecom
z.t
130
Simon Gerrans
Ag2r Prevoyance
z.t
131
Grégory Rast
Astana
z.t
132
Matthieu Sprick
Bouygues Telecom
z.t
133
Enrico Poitschke
Team Milram
z.t
134
Heinrich Haussler
Gerolsteiner
z.t
135
Ronny Scholz
Gerolsteiner
z.t
136
Fabian Wegmann
Gerolsteiner
z.t
137
Benoît Salmon
Agritubel
z.t
138
Paolo Longo Borghini
Barloworld
z.t
139
Marcel Sieberg
Team Milram
z.t
140
William Bonnet
Crédit Agricole
z.t
141
Gert Steegmans
Quick Step - Innergetic
z.t
142
Pieter Weening
Rabobank
z.t
143
Nicolas Jalabert
Agritubel
z.t
144
Grischa Niermann
Rabobank
z.t
145
Bram de Groot
Rabobank
z.t
146
David Cañada Garcia
Saunier Duval
z.t
147
Félix Rafael Cardenas Ravelo
Barloworld
z.t
148
Bradley Wiggins
Cofidis
z.t
149
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Discovery Channel
z.t
150
Geraint Thomas
Barloworld
z.t
151
Robert Förster
Gerolsteiner
z.t
152
Sven Krauss
Gerolsteiner
z.t
153
Lilian Jégou
Française des Jeux
z.t
154
Sébastien Hinault
Crédit Agricole
z.t
155
Cristian Moreni
Cofidis
z.t
156
Nick Nuyens
Cofidis
z.t
157
Juan Miguel Mercado Martin
Agritubel
z.t
158
Thor Hushovd
Crédit Agricole
z.t
159
Sébastien Chavanel
Française des Jeux
z.t
Cyril Dessel
Ag2r Prevoyance
DNF
Christophe Le Mével
Crédit Agricole
DNF
Fred Rodriguez
Predictor - Lotto
DNF
Philippe Gilbert
Française des Jeux
DNS
Filippo Pozzato
Liquigas
DNS
Alexandre Vinokourov won maar werd gediskwalificeerd wegens doping.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Stages
Start List
Result
Palmares