En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Kleinmachnow
Province
Brandenburg
Country
Germany
Start
2019-01-12
German National Championships
Marcel Meisen
2019-01-12
German National Championships U19
Tom Lindner
2019-01-12
German National Championships U23
Luca Bockelmann
2019-01-12
German National Championships
Elisabeth Brandau
2019-01-12
German National Championships U23
Emma Eydt
2012-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Christoph Pfingsten
2012-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden U19
Silvio Herklotz
2012-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Hanka Kupfernagel
2012-01-07
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden U23
Michael Schweizer
2007-11-18
Kocmo-Cup 2
Johannes Sickmüller
2007-11-17
Kocmo-Cup 1
Finn Heitmann
2005-01-09
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Jens Schwedler
2005-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden U19
Philipp Walsleben
2005-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden U23
Finn Heitmann
2005-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Hanka Kupfernagel
2003-01-12
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Jens Reuker
Finish
2019-01-12
German National Championships
Marcel Meisen
2019-01-12
German National Championships U19
Tom Lindner
2019-01-12
German National Championships U23
Luca Bockelmann
2019-01-12
German National Championships
Elisabeth Brandau
2019-01-12
German National Championships U23
Emma Eydt
2012-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Christoph Pfingsten
2012-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden U19
Silvio Herklotz
2012-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Hanka Kupfernagel
2012-01-07
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden U23
Michael Schweizer
2007-11-18
Kocmo-Cup 2
Johannes Sickmüller
2007-11-17
Kocmo-Cup 1
Finn Heitmann
2005-01-09
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Jens Schwedler
2005-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden U19
Philipp Walsleben
2005-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden U23
Finn Heitmann
2005-01-08
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Hanka Kupfernagel
2003-01-12
Kampioenschap van Duitsland Veldrijden
Jens Reuker