En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Antwerpen
Province
Antwerpen
Country
Belgium
Start
2024-03-31
Ronde van Vlaanderen
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
Mathieu van der Poel
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen U19
Aubin Sparfel
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen U23
Tibor Del Grosso
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
Fem Van Empel
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen U19
Cat Ferguson
2023-05-21
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Dries De Bondt
2023-05-21
Antwerp Port Epic Ladies
Marthe Truyen
2022-12-04
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
Mathieu van der Poel
2022-12-04
Cyclo-cross Antwerpen U19
Seppe Van Den Boer
2022-12-04
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
Fem Van Empel
2022-12-04
Cyclo-cross Antwerpen U19
Shanyl De Schoesitter
2022-07-09
Sint Martinusprijs Kontich: Stage 3
Thomas Vuerinckx
2022-05-22
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Florian Vermeersch
2022-04-03
Ronde van Vlaanderen
Mathieu van der Poel
2021-12-05
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
2021-12-05
Scheldecross Antwerpen U19
2021-12-05
Scheldecross Antwerpen U23
2021-12-05
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
2021-09-26
UCI World Championship Flanders
Julian Alaphilippe
2021-09-25
UCI World Championship Flanders
Elisa Balsamo
2021-09-24
UCI World Championship Flanders U23
Filippo Baroncini
2021-09-12
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Mathieu van der Poel
2021-04-04
Ronde van Vlaanderen
Kasper Asgreen
2020-12-12
X²O Badkamers Trofee - Scheldecross
Mathieu van der Poel
2020-12-12
X²O Badkamers Trofee - Scheldecross
Denise Betsema
2020-10-18
Ronde van Vlaanderen
Mathieu van der Poel
2020-09-13
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Gianni Vermeersch
2020-01-12
Belgian National Championships CX
Laurens Sweeck
2020-01-12
Belgian National Championships CX (without contract)
Wietse Bosmans
2020-01-12
Belgian National Championships CX U23
Toon Vandebosch
2020-01-12
Belgian National Championships CX U19
Julie De Wilde
2020-01-11
Belgian National Championships CX U19
Thibau Nys
2020-01-11
Belgian National Championships CX
Sanne Cant
2020-01-11
Belgian National Championships CX U23
Marthe Truyen
2019-09-08
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Aimé Degendt
2019-07-31
Na-Tour Derny Antwerpen
Mathieu van der Poel
2019-07-31
Na-Tour Derny Antwerpen
Jesse Vandenbulcke
2019-07-06
Sint-Martinusprijs Kontich: Stage 2
Tosh Teare
2019-04-07
Ronde van Vlaanderen
Alberto Bettiol
2018-12-15
DVV verzekeringen trofee - Scheldecross
Mathieu van der Poel
2018-12-15
DVV verzekeringen trofee - Scheldecross U19
Lars Boven
2018-12-15
DVV verzekeringen trofee - Scheldecross U23
Niels Vandeputte
2018-12-15
DVV verzekeringen trofee - Scheldecross
Denise Betsema
2018-08-08
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Wout Van Aert
2018-07-07
Sint-Martinusprijs Kontich: Stage 2
Leslie Leander Lührs
2018-04-01
Ronde van Vlaanderen
Niki Terpstra
2017-12-16
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross
Mathieu van der Poel
2017-12-16
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross U19
Wout Vervoort
2017-12-16
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross U23
Eli Iserbyt
2017-12-16
IJsboerke Ladies Trophy - Scheldecross
Sanne Cant
2017-08-02
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Thomas De Gendt
2017-07-08
Sint-Martinusprijs Kontich: Stage 2
Carlo Van Den Berg
2017-06-25
Kampioenschap van België
Oliver Naesen
2017-04-02
Ronde van Vlaanderen
Philippe Gilbert
2016-12-17
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross
Mathieu van der Poel
2016-12-17
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross U19
Arne Vrachten
2016-12-17
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross U23
Quinten Hermans
2016-12-17
IJsboerke Ladies Trophy - Scheldecross
Sanne Cant
2016-08-03
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Tom Boonen
2016-04-06
Scheldeprijs
Marcel Kittel
2015-12-19
Bpost bank trofee - Scheldecross Antwerpen
Wout Van Aert
2015-12-19
Bpost bank trofee - Scheldecross Antwerpen U19
Reno Bauters
2015-12-19
Bpost bank trofee - Scheldecross Antwerpen U23
Quinten Hermans
2015-12-19
Bpost bank trofee - Scheldecross Antwerpen
Sanne Cant
2015-08-05
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Greg Van Avermaet
2015-07-06
Tour de France: Stage 3
Joaquím Rodriguez Oliver
2015-07-04
Sint-Martinusprijs Kontich: Stage 2
Sander De Pestel
2015-05-24
World Ports Classic: Stage 2
Kris Boeckmans
2014-12-13
Scheldecross Antwerpen
Mathieu van der Poel
2014-12-13
Scheldecross Antwerpen U19
Jappe Jaspers
2014-12-13
Scheldecross Antwerpen
Sanne Cant
2014-08-06
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Fabian Cancellara
2014-07-06
Sint-Martinusprijs Kontich: Stage 3b
Maxime De Poorter
2014-05-25
World Ports Classic: Stage 2
Ramon Sinkeldam
2014-04-09
Scheldeprijs
Marcel Kittel
2013-12-07
SOUDAL Scheldecross Antwerpen
Niels Albert
2013-12-07
SOUDAL Scheldecross Antwerpen
Katherine Compton
2013-08-30
World Ports Classic: Stage 1
Jelle Wallays
2013-07-31
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
André Greipel
2013-06-01
Antwerp MTB Cup
Markus Schulte-Luenzum
2013-04-03
Scheldeprijs
Marcel Kittel
2012-12-08
Soudal Scheldecross Antwerpen
Kevin Pauwels
2012-12-08
Soudal Scheldecross Antwerpen U19
Ben Boets
2012-12-08
Soudal Scheldecross Antwerpen
Katherine Compton
2012-09-01
World Ports Classic: Stage 2
Theo Bos
2012-08-01
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Tom Boonen
2012-06-02
Belgacom Belgian Grand Prix MTB #2 - Antwerp MTB Cup - Antwerp
Sven Nys
2012-06-02
Belgacom Belgian Grand Prix MTB #2 - Antwerp MTB Cup - Antwerp
Anne Terpstra
2012-04-04
Scheldeprijs
Marcel Kittel
2011-12-10
Scheldecross Antwerpen
Sven Nys
2011-12-10
Scheldecross Antwerpen U19
Yorben Van Tichelt
2011-12-10
Scheldecross Antwerpen
Katherine Compton
2011-08-28
Schaal Sels
Aidis Kruopis
2011-08-03
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Andy Schleck
2011-04-06
Scheldeprijs
Mark Cavendish
2011-01-09
Kampioenschap van België Veldrijden
Niels Albert
2011-01-09
Kampioenschap van België Veldrijden U23
Joeri Adams
2011-01-09
Kampioenschap van België Veldrijden
Sanne Cant
2011-01-09
Belgian National Championships Cyclo-Cross U19
Femke Van den Driessche
2011-01-08
Kampioenschap van België Veldrijden U19
Laurens Sweeck
2010-12-18
Scheldecross Antwerpen
Radomir Simunek
2010-12-18
Scheldecross Antwerpen
Hanka Kupfernagel
2010-08-04
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Robbie McEwen
2010-04-07
Scheldeprijs
Tyler Farrar
2009-12-18
Scheldecross Antwerpen
Sven Nys
2009-12-18
Scheldecross Antwerpen
Daphny Van den Brand
2009-08-05
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Mark Cavendish
2009-04-15
Scheldeprijs Vlaanderen
Alessandro Petacchi
2008-12-19
Scheldecross Antwerpen
Thijs Al
2008-08-06
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Jurgen Roelandts
2008-04-16
Scheldeprijs Vlaanderen
Mark Cavendish
2007-12-21
Scheldecross Antwerpen
Radomir Simunek
2007-12-21
Scheldecross Antwerpen
Daphny Van den Brand
2007-08-24
Eneco Tour: Stage 2
Mark Cavendish
2007-08-08
Antwerpen Na-Tour Dernyspektakel
Gert Steegmans
2007-01-10
Scheldecross Antwerpen
Niels Albert
2006-08-02
Antwerpen Na-Tour Dernyspektakel
Robbie McEwen
2006-06-25
Kampioenschap van België
Niko Eeckhout
2006-01-11
Scheldecross Antwerpen
Sven Nys
2005-08-03
Antwerpen Na-Tour Dernyspektakel
Tom Boonen
2005-04-13
Scheldeprijs Vlaanderen
Thorwald Veneberg
2004-08-04
Antwerpen Na-Tour Dernyspektakel
Tom Boonen
2004-04-14
Scheldeprijs Vlaanderen
Tom Boonen
2003-08-06
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Johan Museeuw
2003-04-16
Scheldeprijs Vlaanderen
Ludovic Capelle
2002-04-24
Grote Scheldeprijs - Schoten
Robbie McEwen
2001-07-10
Tour de France: Stage 3
Erik Zabel
1999-04-21
Scheldeprijs - Schoten
Jeroen Blijlevens
1998-04-22
Scheldeprijs - Schoten
Servais Knaven
1997-04-23
Grote Scheldeprijs - Schoten
Erik Zabel
1996-04-24
Grote Scheldeprijs - Schoten
Frank Vandenbroucke
1990-03-27
Driedaagse De Panne: Stage 1a
Olaf Ludwig
1980-04-06
Ronde van België: Stage 1
Roger De Vlaeminck
1921-07-10
Scheldeprijs
Rene Vermandel
1907-07-28
Scheldeprijs
Maurice Leturgie
Finish
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
Mathieu van der Poel
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen U19
Aubin Sparfel
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen U23
Tibor Del Grosso
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
Fem Van Empel
2023-12-23
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen U19
Cat Ferguson
2023-05-21
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Dries De Bondt
2023-05-21
Antwerp Port Epic Ladies
Marthe Truyen
2022-12-04
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
Mathieu van der Poel
2022-12-04
Cyclo-cross Antwerpen U19
Seppe Van Den Boer
2022-12-04
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
Fem Van Empel
2022-12-04
Cyclo-cross Antwerpen U19
Shanyl De Schoesitter
2022-05-22
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Florian Vermeersch
2021-12-05
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
2021-12-05
Scheldecross Antwerpen U19
2021-12-05
Scheldecross Antwerpen U23
2021-12-05
UCI Cyclo-cross World Cup - Antwerpen
2021-09-12
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Mathieu van der Poel
2020-12-12
X²O Badkamers Trofee - Scheldecross
Mathieu van der Poel
2020-12-12
X²O Badkamers Trofee - Scheldecross
Denise Betsema
2020-09-13
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Gianni Vermeersch
2020-01-12
Belgian National Championships CX
Laurens Sweeck
2020-01-12
Belgian National Championships CX (without contract)
Wietse Bosmans
2020-01-12
Belgian National Championships CX U23
Toon Vandebosch
2020-01-12
Belgian National Championships CX U19
Julie De Wilde
2020-01-11
Belgian National Championships CX U19
Thibau Nys
2020-01-11
Belgian National Championships CX
Sanne Cant
2020-01-11
Belgian National Championships CX U23
Marthe Truyen
2019-09-08
Antwerp Port Epic / Sels Trophy
Aimé Degendt
2019-07-31
Na-Tour Derny Antwerpen
Mathieu van der Poel
2019-07-31
Na-Tour Derny Antwerpen
Jesse Vandenbulcke
2018-12-15
DVV verzekeringen trofee - Scheldecross
Mathieu van der Poel
2018-12-15
DVV verzekeringen trofee - Scheldecross U19
Lars Boven
2018-12-15
DVV verzekeringen trofee - Scheldecross U23
Niels Vandeputte
2018-12-15
DVV verzekeringen trofee - Scheldecross
Denise Betsema
2018-08-15
Binck Bank Tour: Stage 3
Taco van der Hoorn
2018-08-08
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Wout Van Aert
2017-12-16
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross
Mathieu van der Poel
2017-12-16
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross U19
Wout Vervoort
2017-12-16
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross U23
Eli Iserbyt
2017-12-16
IJsboerke Ladies Trophy - Scheldecross
Sanne Cant
2017-08-02
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Thomas De Gendt
2017-06-25
Kampioenschap van België
Oliver Naesen
2016-12-17
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross
Mathieu van der Poel
2016-12-17
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross U19
Arne Vrachten
2016-12-17
DVV Verzekeringen Trofee - Scheldecross U23
Quinten Hermans
2016-12-17
IJsboerke Ladies Trophy - Scheldecross
Sanne Cant
2016-08-03
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Tom Boonen
2015-12-19
Bpost bank trofee - Scheldecross Antwerpen
Wout Van Aert
2015-12-19
Bpost bank trofee - Scheldecross Antwerpen U19
Reno Bauters
2015-12-19
Bpost bank trofee - Scheldecross Antwerpen U23
Quinten Hermans
2015-12-19
Bpost bank trofee - Scheldecross Antwerpen
Sanne Cant
2015-08-05
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Greg Van Avermaet
2015-05-23
World Ports Classic: Stage 1
Andrea Guardini
2014-12-13
Scheldecross Antwerpen
Mathieu van der Poel
2014-12-13
Scheldecross Antwerpen U19
Jappe Jaspers
2014-12-13
Scheldecross Antwerpen
Sanne Cant
2014-08-06
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Fabian Cancellara
2014-05-24
World Ports Classic: Stage 1
André Greipel
2013-12-07
SOUDAL Scheldecross Antwerpen
Niels Albert
2013-12-07
SOUDAL Scheldecross Antwerpen
Katherine Compton
2013-08-31
World Ports Classic: Stage 2
Maarten Tjallingii
2013-07-31
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
André Greipel
2013-06-01
Antwerp MTB Cup
Markus Schulte-Luenzum
2012-12-08
Soudal Scheldecross Antwerpen
Kevin Pauwels
2012-12-08
Soudal Scheldecross Antwerpen U19
Ben Boets
2012-12-08
Soudal Scheldecross Antwerpen
Katherine Compton
2012-08-31
World Ports Classic: Stage 1
Tom Boonen
2012-08-01
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Tom Boonen
2012-06-02
Belgacom Belgian Grand Prix MTB #2 - Antwerp MTB Cup - Antwerp
Sven Nys
2012-06-02
Belgacom Belgian Grand Prix MTB #2 - Antwerp MTB Cup - Antwerp
Anne Terpstra
2011-12-10
Scheldecross Antwerpen
Sven Nys
2011-12-10
Scheldecross Antwerpen U19
Yorben Van Tichelt
2011-12-10
Scheldecross Antwerpen
Katherine Compton
2011-08-03
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Andy Schleck
2011-01-09
Kampioenschap van België Veldrijden
Niels Albert
2011-01-09
Kampioenschap van België Veldrijden U23
Joeri Adams
2011-01-09
Kampioenschap van België Veldrijden
Sanne Cant
2011-01-09
Belgian National Championships Cyclo-Cross U19
Femke Van den Driessche
2011-01-08
Kampioenschap van België Veldrijden U19
Laurens Sweeck
2010-12-18
Scheldecross Antwerpen
Radomir Simunek
2010-12-18
Scheldecross Antwerpen
Hanka Kupfernagel
2010-08-04
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Robbie McEwen
2009-12-18
Scheldecross Antwerpen
Sven Nys
2009-12-18
Scheldecross Antwerpen
Daphny Van den Brand
2009-08-05
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Mark Cavendish
2008-12-19
Scheldecross Antwerpen
Thijs Al
2008-08-06
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Jurgen Roelandts
2007-12-21
Scheldecross Antwerpen
Radomir Simunek
2007-12-21
Scheldecross Antwerpen
Daphny Van den Brand
2007-08-08
Antwerpen Na-Tour Dernyspektakel
Gert Steegmans
2007-01-10
Scheldecross Antwerpen
Niels Albert
2006-08-02
Antwerpen Na-Tour Dernyspektakel
Robbie McEwen
2006-06-25
Kampioenschap van België
Niko Eeckhout
2006-01-11
Scheldecross Antwerpen
Sven Nys
2005-08-03
Antwerpen Na-Tour Dernyspektakel
Tom Boonen
2004-08-04
Antwerpen Na-Tour Dernyspektakel
Tom Boonen
2003-08-06
Antwerpen Na-Tour Dernycriterium
Johan Museeuw
2001-07-09
Tour de France: Stage 2
Marc Wauters
1914-07-19
Scheldeprijs
Jacques Octave
1912-07-21
Scheldeprijs
Joseph Van Wetter
1909-07-11
Scheldeprijs
Raymond Van Parijs
1908-07-19
Scheldeprijs
Adrien Kranskens
1907-07-28
Scheldeprijs
Maurice Leturgie