En
|
Fr
|
Nl
Home
This Week
Road
Cyclo-Cross
Mountainbike
Teams
Transfer List
WVcycling
Calendar
Victory Ranking
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Calendar
Victory Ranking
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Calendar
Victory Ranking
Editorial office
Contact
Men Elite
Women Elite
Koksijde
Province
West-Vlaanderen
Country
Belgium
Start
2024-01-04
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde
Mathieu van der Poel
2024-01-04
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Max Heiner Oertzen
2024-01-04
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Ward Huybs
2024-01-04
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde
Fem Van Empel
2023-09-17
Keizer der Juniores: Stage 2b
Steffen De Schuyteneer
2023-09-02
Flanders Tomorrow Tour: Stage 3a
Axel Van Der Tuuk
2023-01-05
X2O Badkamers Trofee Koksijde
Wout Van Aert
2023-01-05
X2O Badkamers Trofee Koksijde U19
Yordi Corsus
2023-01-05
X2O Badkamers Trofee Vlaamse duinencross Koksijde
Joran Wyseure
2023-01-05
X2O Badkamers Trofee Koksijde
Shirin van Anrooij
2022-09-18
Keizer der Juniores: Stage 2b
Noah Hobbs
2021-11-21
UCI Cyclo-cross World Cup - Koksijde
Eli Iserbyt
2021-11-21
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
David Haverdings
2021-11-21
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Joran Wyseure
2021-11-21
UCI Cyclo-cross World Cup - Koksijde
Annemarie Worst
2021-09-19
Keizer der Juniores: Stage 1
Jelle Harteel
2021-09-04
Flanders Tomorrow Tour: Stage 3a
Mick Van Dijke
2021-07-17
National Road Championships - Belgium TT U19
Cian Uijtdebroeks
2021-07-17
National Road Championships - Belgium TT U23
Lennert Van Eetvelt
2021-07-17
National Road Championships - Belgium TT U19
Febe Jooris
2020-08-20
National Road Championships - Belgium TT
Wout Van Aert
2020-08-20
National Road Championships - Belgium TT
Lotte Kopecky
2019-11-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Mathieu van der Poel
2019-11-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U19
Thibau Nys
2019-11-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U23
Niels Vandeputte
2019-11-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Ceylin del Carmen Alvarado
2019-09-15
Keizer der Juniores: Stage 3
Magnus Sheffield
2018-11-25
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Mathieu van der Poel
2018-11-25
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U19
Pim Ronhaar
2018-11-25
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U23
Tom Pidcock
2018-11-25
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Denise Betsema
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross
Wout Van Aert
2018-01-14
Belgian National Championships (without contract)
Vincent Baestaens
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross U23
Thijs Aerts
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross
Sanne Cant
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross U19
Tessa Zwaenepoel
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross U23
Suzanne Verhoeven
2018-01-13
Belgian National Championships Cyclo-Cross U19
Jarno Bellens
2017-10-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Mathieu van der Poel
2017-10-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U19
Pim Ronhaar
2017-10-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U23
Tom Pidcock
2017-10-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Maud Kaptheijns
2016-09-18
Keizer der Juniores: Stage 3
Robin Blummel
2015-11-22
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2015-11-22
UCI World Cup Koksijde U19
Jens Dekker
2015-11-22
UCI World Cup Koksijde U23
Eli Iserbyt
2015-11-22
UCI World Cup Koksijde
Sanne Cant
2015-09-20
Keizer der Juniores: Stage 2b
Julian Mertens
2014-11-22
UCI World Cup Koksijde
Wout Van Aert
2014-11-22
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Gage Hecht
2014-11-22
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Daan Soete
2014-11-22
UCI World Cup Koksijde
Sanne Cant
2014-09-21
Keizer der Juniores: Stage 2b
Enzo Wouters
2014-08-14
Eneco Tour: Stage 4
Nacer Bouhanni
2013-11-23
UCI World Cup Koksijde
Niels Albert
2013-11-23
UCI World Cup Koksijde U19
Kobe Goossens
2013-11-23
UCI World Cup Koksijde U23
Mathieu van der Poel
2013-11-23
UCI World Cup Koksijde
Katherine Compton
2013-09-15
Keizer der Juniores: Stage 2b
Julien Van Haverbeke
2013-08-12
Eneco Tour: Stage 1
Mark Renshaw
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde U19
Mathieu van der Poel
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde U23
Wietse Bosmans
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde
Katherine Compton
2012-09-16
Keizer der Juniores: Stage 3
Robert-Jon McCarthy
2012-09-16
Keizer der Juniores: Stage 2
Jonas Rickaert
2012-01-29
UCI Cyclo-cross World Championships
Niels Albert
2012-01-29
UCI Cyclo-cross World Championships
Marianne Vos
2012-01-28
UCI Cyclo-cross World Championships U19
Mathieu van der Poel
2012-01-28
UCI Cyclo-cross World Championships U23
Lars van der Haar
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde U19
Mathieu van der Poel
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde U23
Gert-Jan Bosman
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde
Daphny Van den Brand
2011-09-18
Keizer der Juniores: Stage 3
Miel Pyfferoen
2010-11-27
UCI World Cup Koksijde
Niels Albert
2010-11-27
UCI World Cup Koksijde U19
Laurens Sweeck
2010-11-27
UCI World Cup Koksijde U23
Vincent Baestaens
2010-11-27
UCI World Cup Koksijde
Katherine Compton
2010-09-19
Keizer der Juniores: Stage 3
Florian Sénéchal
2010-09-19
Keizer der Juniores: Stage 2
Bob Jungels
2009-11-28
UCI World Cup Koksijde
Zdenek Stybar
2009-11-28
UCI World Cup Koksijde U19
Gert-Jan Bosman
2009-11-28
UCI World Cup Koksijde U23
Jim Aernouts
2009-11-28
UCI World Cup Koksijde
Marianne Vos
2009-09-20
Keizer der Juniores: Stage 3
Ludwig Verstraete
2009-09-20
Keizer der Juniores: Stage 2
Kevin De Jonghe
2008-11-29
UCI World Cup Koksijde
Erwin Vervecken
2008-11-29
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Tomas Paprstka
2008-11-29
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Kenneth Van Compernolle
2008-11-29
UCI World Cup Koksijde
Katherine Compton
2008-09-21
Keizer der Juniores: Stage 3
Adrien Petit
2008-09-21
Keizer der Juniores: Stage 2
Jimmi Sorensen
2007-11-24
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2007-11-24
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Stef Boden
2007-11-24
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Julien Taramarcaz
2007-11-24
UCI World Cup Koksijde
Daphny Van den Brand
2007-09-23
Keizer der Juniores: Stage 3
Freddy Ravaleu
2006-11-25
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2006-11-25
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Jim Aernouts
2006-11-25
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Rob Peeters
2005-11-26
Vlaamse Duinencross Koksijde
Sven Nys
2005-11-26
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Dries Govaerts
2004-11-27
UCI World Cup Koksijde
Erwin Vervecken
2003-12-28
UCI World Cup Koksijde
Ben Berden
2003-12-28
UCI World Cup Koksijde U19
Niels Albert
2003-12-28
UCI World Cup Koksijde U23
Lars Boom
2003-12-28
UCI World Cup Koksijde
Hanka Kupfernagel
2002-11-30
Vlaamse Duinencross Koksijde
Ben Berden
2002-01-13
Kampioenschap van België Veldrijden
Mario De Clercq
2002-01-13
Kampioenschap van België Veldrijden U19
Kevin Pauwels
2002-01-13
Kampioenschap van België Veldrijden U23
Wim Jacobs
2002-01-12
Kampioenschap van België Veldrijden
Anja Nobus
2001-11-24
Vlaamse Duinencross Koksijde
Richard Groenendaal
2000-11-25
Duinencross Koksijde
Erwin Vervecken
1999-11-27
Duinencross Koksijde
Sven Nys
1998-12-20
UCI World Cup Koksijde
Mario De Clercq
1997-12-21
UCI World Cup Koksijde
Richard Groenendaal
1996-12-22
UCI World Cup Koksijde
Adrie van der Poel
1995-11-25
Duinencross Koksijde
Erwin Vervecken
1994-11-26
Duinencross Koksijde
Paul Herijgers
1994-01-30
World Championship Cyclocross
Paul Herijgers
1994-01-30
World Championship Cyclocross U19
Gretienus Gommers
1993-11-27
Duinencross Koksijde
Erwin Vervecken
1992-11-28
Duinencross Koksijde
Danny De Bie
1991-11-30
Duinencross Koksijde
Danny De Bie
1990-12-01
Duinencross Koksijde
Radomir Simunek sr.
1989-12-02
Duinencross Koksijde
Danny De Bie
1988-12-03
Duinencross Koksijde
Danny De Bie
1987-12-05
Duinencross Koksijde
Reinier Groenendaal
1986-12-06
Duinencross Koksijde
Roland Liboton
1985-12-07
Duinencross Koksijde
Roland Liboton
1984-12-08
Duinencross Koksijde
1983-12-10
Duinencross Koksijde
Ivan Messelis
1982-12-11
Duinencross Koksijde
Reinier Groenendaal
1981-12-12
Duinencross Koksijde
Johan Ghyllebert
1980-12-13
Duinencross Koksijde
Jan Teugels
1979-12-15
Duinencross Koksijde
Robert Vermeire
1978-12-16
Duinencross Koksijde
Robert Vermeire
1976-12-11
Duinencross Koksijde
Norbert Dedeckere
Finish
2024-03-15
Bredene Koksijde Classic
Luca Mozzato
2024-01-04
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde
Mathieu van der Poel
2024-01-04
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Max Heiner Oertzen
2024-01-04
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Ward Huybs
2024-01-04
X²O Badkamers Trofee Vlaamse Duinencross Koksijde
Fem Van Empel
2023-09-17
Keizer der Juniores: Stage 2b
Steffen De Schuyteneer
2023-03-17
Bredene Koksijde Classic
Gerben Thijssen
2023-01-05
X2O Badkamers Trofee Koksijde
Wout Van Aert
2023-01-05
X2O Badkamers Trofee Koksijde U19
Yordi Corsus
2023-01-05
X2O Badkamers Trofee Vlaamse duinencross Koksijde
Joran Wyseure
2023-01-05
X2O Badkamers Trofee Koksijde
Shirin van Anrooij
2022-09-18
Keizer der Juniores: Stage 2b
Noah Hobbs
2022-03-18
Bredene Koksijde Classic
Pascal Ackermann
2021-11-21
UCI Cyclo-cross World Cup - Koksijde
Eli Iserbyt
2021-11-21
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
David Haverdings
2021-11-21
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Joran Wyseure
2021-11-21
UCI Cyclo-cross World Cup - Koksijde
Annemarie Worst
2021-09-19
Keizer der Juniores: Stage 1
Jelle Harteel
2021-09-04
Flanders Tomorrow Tour: Stage 3a
Mick Van Dijke
2021-07-17
National Road Championships - Belgium TT U19
Cian Uijtdebroeks
2021-07-17
National Road Championships - Belgium TT U23
Lennert Van Eetvelt
2021-07-17
National Road Championships - Belgium TT U19
Febe Jooris
2021-03-19
Bredene Koksijde Classic
Tim Merlier
2020-08-20
National Road Championships - Belgium TT
Wout Van Aert
2020-08-20
National Road Championships - Belgium TT
Lotte Kopecky
2019-11-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Mathieu van der Poel
2019-11-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U19
Thibau Nys
2019-11-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U23
Niels Vandeputte
2019-11-24
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Ceylin del Carmen Alvarado
2019-09-15
Keizer der Juniores: Stage 3
Magnus Sheffield
2019-03-22
Bredene Koksijde Classic
Pascal Ackermann
2018-11-25
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Mathieu van der Poel
2018-11-25
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U19
Pim Ronhaar
2018-11-25
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U23
Tom Pidcock
2018-11-25
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Denise Betsema
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross
Wout Van Aert
2018-01-14
Belgian National Championships (without contract)
Vincent Baestaens
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross U23
Thijs Aerts
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross
Sanne Cant
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross U19
Tessa Zwaenepoel
2018-01-14
Belgian National Championships Cyclo-Cross U23
Suzanne Verhoeven
2018-01-13
Belgian National Championships Cyclo-Cross U19
Jarno Bellens
2017-10-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Mathieu van der Poel
2017-10-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U19
Pim Ronhaar
2017-10-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde U23
Tom Pidcock
2017-10-22
Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Koksijde
Maud Kaptheijns
2017-03-29
Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Alexander Kristoff
2016-09-18
Keizer der Juniores: Stage 3
Robin Blummel
2016-03-30
Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Elia Viviani
2015-11-22
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2015-11-22
UCI World Cup Koksijde U19
Jens Dekker
2015-11-22
UCI World Cup Koksijde U23
Eli Iserbyt
2015-11-22
UCI World Cup Koksijde
Sanne Cant
2015-09-20
Keizer der Juniores: Stage 2b
Julian Mertens
2015-04-01
Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Alexander Kristoff
2014-11-22
UCI World Cup Koksijde
Wout Van Aert
2014-11-22
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Gage Hecht
2014-11-22
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Daan Soete
2014-11-22
UCI World Cup Koksijde
Sanne Cant
2014-09-21
Keizer der Juniores: Stage 2b
Enzo Wouters
2014-04-02
VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Sacha Modolo
2013-11-23
UCI World Cup Koksijde
Niels Albert
2013-11-23
UCI World Cup Koksijde U19
Kobe Goossens
2013-11-23
UCI World Cup Koksijde U23
Mathieu van der Poel
2013-11-23
UCI World Cup Koksijde
Katherine Compton
2013-09-15
Keizer der Juniores: Stage 2b
Julien Van Haverbeke
2013-03-27
VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Mark Cavendish
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde U19
Mathieu van der Poel
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde U23
Wietse Bosmans
2012-11-24
UCI World Cup Koksijde
Katherine Compton
2012-09-16
Keizer der Juniores: Stage 3
Robert-Jon McCarthy
2012-09-16
Keizer der Juniores: Stage 2
Jonas Rickaert
2012-03-28
VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Marcel Kittel
2012-01-29
UCI Cyclo-cross World Championships
Niels Albert
2012-01-29
UCI Cyclo-cross World Championships
Marianne Vos
2012-01-28
UCI Cyclo-cross World Championships U19
Mathieu van der Poel
2012-01-28
UCI Cyclo-cross World Championships U23
Lars van der Haar
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde U19
Mathieu van der Poel
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde U23
Gert-Jan Bosman
2011-11-26
UCI World Cup Koksijde
Daphny Van den Brand
2011-09-18
Keizer der Juniores: Stage 3
Miel Pyfferoen
2011-03-30
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde : Stage 2
Denis Galimzyanov
2010-11-27
UCI World Cup Koksijde
Niels Albert
2010-11-27
UCI World Cup Koksijde U19
Laurens Sweeck
2010-11-27
UCI World Cup Koksijde U23
Vincent Baestaens
2010-11-27
UCI World Cup Koksijde
Katherine Compton
2010-09-19
Keizer der Juniores: Stage 3
Florian Sénéchal
2010-09-19
Keizer der Juniores: Stage 2
Bob Jungels
2010-03-31
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Sébastien Turgot
2009-11-28
UCI World Cup Koksijde
Zdenek Stybar
2009-11-28
UCI World Cup Koksijde U19
Gert-Jan Bosman
2009-11-28
UCI World Cup Koksijde U23
Jim Aernouts
2009-11-28
UCI World Cup Koksijde
Marianne Vos
2009-09-20
Keizer der Juniores: Stage 3
Ludwig Verstraete
2009-09-20
Keizer der Juniores: Stage 2
Kevin De Jonghe
2009-04-01
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Mark Cavendish
2008-11-29
UCI World Cup Koksijde
Erwin Vervecken
2008-11-29
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Tomas Paprstka
2008-11-29
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Kenneth Van Compernolle
2008-11-29
UCI World Cup Koksijde
Katherine Compton
2008-09-21
Keizer der Juniores: Stage 3
Adrien Petit
2008-09-21
Keizer der Juniores: Stage 2
Jimmi Sorensen
2008-04-02
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Mark Cavendish
2007-11-24
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2007-11-24
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Stef Boden
2007-11-24
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Julien Taramarcaz
2007-11-24
UCI World Cup Koksijde
Daphny Van den Brand
2007-09-23
Keizer der Juniores: Stage 3
Freddy Ravaleu
2007-04-05
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 4
Stijn Devolder
2007-04-04
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Daniele Bennati
2006-11-25
UCI World Cup Koksijde
Sven Nys
2006-11-25
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Jim Aernouts
2006-11-25
Vlaamse Duinencross Koksijde U23
Rob Peeters
2006-03-29
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Bernhard Eisel
2005-11-26
Vlaamse Duinencross Koksijde
Sven Nys
2005-11-26
Vlaamse Duinencross Koksijde U19
Dries Govaerts
2005-03-30
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Niko Eeckhout
2004-11-27
UCI World Cup Koksijde
Erwin Vervecken
2004-03-31
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Baden Cooke
2003-12-28
UCI World Cup Koksijde
Ben Berden
2003-12-28
UCI World Cup Koksijde U19
Niels Albert
2003-12-28
UCI World Cup Koksijde U23
Lars Boom
2003-12-28
UCI World Cup Koksijde
Hanka Kupfernagel
2003-04-02
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Fabio Baldato
2002-11-30
Vlaamse Duinencross Koksijde
Ben Berden
2002-04-03
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Saulius Ruskys
2002-01-13
Kampioenschap van België Veldrijden
Mario De Clercq
2002-01-13
Kampioenschap van België Veldrijden U19
Kevin Pauwels
2002-01-13
Kampioenschap van België Veldrijden U23
Wim Jacobs
2002-01-12
Kampioenschap van België Veldrijden
Anja Nobus
2001-11-24
Vlaamse Duinencross Koksijde
Richard Groenendaal
2001-04-04
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Hans de Clercq
2000-11-25
Duinencross Koksijde
Erwin Vervecken
2000-03-29
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde: Stage 2
Tom Steels
1999-11-27
Duinencross Koksijde
Sven Nys
1999-03-31
Driedaagse De Panne: Stage 2
Ivan Quaranta
1998-12-20
UCI World Cup Koksijde
Mario De Clercq
1998-04-01
Driedaagse De Panne: Stage 2
Jeroen Blijlevens
1997-12-21
UCI World Cup Koksijde
Richard Groenendaal
1997-04-02
Driedaagse De Panne: Stage 2
Jeroen Blijlevens
1996-12-22
UCI World Cup Koksijde
Adrie van der Poel
1995-11-25
Duinencross Koksijde
Erwin Vervecken
1995-03-30
Driedaagse De Panne: Stage 3
Maximilian Sciandri
1995-03-29
Driedaagse De Panne: Stage 2
Fabio Baldato
1994-11-26
Duinencross Koksijde
Paul Herijgers
1994-03-31
Driedaagse De Panne: Stage 3a
Djamolidine Abduzhaparov
1994-03-30
Driedaagse De Panne: Stage 2
Andrei Tchmil
1994-01-30
World Championship Cyclocross
Paul Herijgers
1994-01-30
World Championship Cyclocross U19
Gretienus Gommers
1993-11-27
Duinencross Koksijde
Erwin Vervecken
1993-04-01
Driedaagse De Panne: Stage 3a
Rolf Sörensen
1992-11-28
Duinencross Koksijde
Danny De Bie
1992-04-01
Driedaagse De Panne: Stage 2
Mario Cipollini
1991-11-30
Duinencross Koksijde
Danny De Bie
1990-12-01
Duinencross Koksijde
Radomir Simunek sr.
1990-03-28
Driedaagse De Panne: Stage 2
Johan Museeuw
1989-12-02
Duinencross Koksijde
Danny De Bie
1988-12-03
Duinencross Koksijde
Danny De Bie
1987-12-05
Duinencross Koksijde
Reinier Groenendaal
1986-12-06
Duinencross Koksijde
Roland Liboton
1985-12-07
Duinencross Koksijde
Roland Liboton
1984-12-08
Duinencross Koksijde
1983-12-10
Duinencross Koksijde
Ivan Messelis
1982-12-11
Duinencross Koksijde
Reinier Groenendaal
1981-12-12
Duinencross Koksijde
Johan Ghyllebert
1980-12-13
Duinencross Koksijde
Jan Teugels
1979-12-15
Duinencross Koksijde
Robert Vermeire
1978-12-16
Duinencross Koksijde
Robert Vermeire
1976-12-11
Duinencross Koksijde
Norbert Dedeckere