|
|
Gesink: "Super voldoening, supertrots" |
|
Naast België pronkt ook Nederland met een renner in de top tien van de Tour. De jonge Robert Gesink strandde net na Jurgen Van den Broeck, op een erg mooie zesde plaats.
"Dit is een prachtig resultaat. Hier doe je het voor", klonk het nog altijd maar 24-jarig talent van Rabobank. "Alle ontberingen op training en tijdens andere koersen dragen enorm bij tot dit resultaat. Ik heb nu een super grote voldoening en ben vooral supertrots."
"Ik heb een hele goede constante Tour gereden. In het begin zag het slecht uit toen ik viel, maar de blessures zijn al met al meegevallen. Ik heb nog wat pijn aan mijn hand, maar dat is goed te verdragen."
Gesink moest in de tijdrit op de voorlaatste dag wel nog diep in het krachtenarsenaal tasten om Ryder Hesjedal in het klassement voor te blijven. "De ploegleider riep in de slotfase dat hij binnen de minuut was gekomen. Toen heb ik me nog binnenstebuiten moeten keren."
"Ik wil in de toekomst wel gaan denken aan twee rondes per jaar. Meer grote rondes rijden. Dat heb ik nodig. Maar het perspectief is prima. Andy Schleck werd per slot van rekening in zijn eerste Tour geen zesde, maar twaalfde", aldus het Nederlandse goudhaantje.
GERELATEERD AAN: - Robert Gesink - Rabobank - Tour de France |
|
|
26/07/2010
door Wim Van Vlierberghe |
|
|
|